Fotogalerie

Prohlédněte si fotogalerie s ukázkami naší práce a vizualizacemi, které pro své zákazníky chystáme před realizacemi.

Koupelny a WC

galerie Koupelena WC - Koupelny Vídenský
Hygienickým zázemím pro občanskou výstavbu, jako jsou například Koupelny a WC, se zabýváme již bezmála dvě desítky let.
Na základě našich zkušeností jsme schopni Vám pomoci s výběrem vhodných materiálů právě pro Váš projekt.

Rekonstrukce bytového jádra

Rekonstrukce bytového jádra v Brně Během dvou desítek let činnosti naší společnosti jsme již úspěšně zrekonstruovali desítky bytových jáder v panelákových i cihlových domech v Brně a okolí. V následující fotogalerii si můžete prohlédnout ukázky některých z nich.

Kuchyně a nábytek

Naše firma již od svého vzniku spolupracuje s ověřenými výrobci kuchyňských linek a dalšího nábytku. Výsledky jejich práce můžete zhlédnout v galerii Kuchyně a nábytek.

Ostatní realizace

galerie Ostatních realizací - Koupelny Vídenský Galerie Ostatní realizace představuje výběr z dalších prácí provedených naší firmou.

Vizualizace a 3D návrhy

Víme, že vzorník nemusí vždy poskytnout zcela konkrétní představu o podobě konečného provedení, a proto jsme připraveni vypracovat detailní Vizualizace prostorového řešení obsahující Vámi zvolené materiály.
Tato služba je u námi realizovaných projektů ZDARMA.

360° Panorama vizualizace

Prohlédněte si, jak vypadá právě Vaše koupelna ze všech úhlů - díky jedinečným 360° panorama vizualizacím můžete vidět a zaměřit svůj pohled na jakoukoli část místnosti budete chtít, od podlahy až po strop.

Všechny fotografie a obrázky na tomto webu jsou chráněny autorským zákonem. Nesmí být použity v jakékoliv formě bez předchozího výslovného svolení autora.


Akce: Otevřít verzi pro tisk

Soubory: