Rekonstrukce bytového jádra

Rekonstrukce a renovace bytového jádra v Brně a okolí

Uvažujete o rekonstrukci svého bytového jádra? Pak jste u nás na správném místě!

Naše společnost již po dvě desetiletí zajišťuje rekonstrukce bytových jáder, koupelen, záchodů a kuchyní, a to jak v typizovaných, tak individuálních řešeních.

Dokážeme proměnit Vaše staré "panelákové jádro" na krásný a moderní prostor, kde se budete cítit mnohem lépe a budete moci využít moderních technologií a prvků, které v panelákových bytech před desítkami let nebylo možné ani myslitelné mít.

Zastavte se za námi a vymyslíme společně takovou koupelnu, záchod a kuchyni, že Vám budou všichni sousedé závidět. Zařídíme pro Vás kvalitní a krásné obklady a dlažby, vyzdíme příčky, namontujeme a zapojíme sanitární keramiku, stejně jako elektrospotřebiče a rozvody elektřiny, vytvoříme pro Vás krásný koupelnový nábytek, který bude přesně pasovat a to vše v kvalitě, která vydrží desítky let bez chybičky.

Rekonstrukce a renovace bytových jader v Jihomoravském kraji

Máte-li zájem o kvalitní a profesionální rekonstrukci či renovaci bytového jádra a nejste přímo z Brna nebo nejbližšího okolí, nebojte se ozvat se nám.

Rádi se s Vámi sejdeme a pomůžeme s rekonstrukcí bytového jádra i Vám!

Mimo jiné provádíme rekonstrukce a renovace bytových jader a výstavbu koupelen na klíč v bytech a rodinných domech v Kuřimi, Tišnově, Veverské Bítýšce, Rosicích, Říčanech u Brna, Zastávce u Brna, Ivančičích, Oslavanech, Moravském Krumlově, Modřicích, Rajhradě, Blučině, Židlochovicích, Hustopečích u Brna, Pohořelicích, Bučovicích, Slavkově u Brna, Vyškově, Adamově, Blansku, Boskovicích, Lysicích, Nedvědici, Mikulově, Hodoníně, Znojmě, Břeclavi, Třebíči, Velké Bíteši, Velkém Meziříčí a samozřejmě i u Vás!

Koupelny Vídenský - mapa JM kraj

Akce: Otevřít verzi pro tisk

Soubory: