Rekonstrukce koupelny

Jednou z nejčastějších činností, kterou naše společnost provádí je rekonstrukce koupelen a to jak v bytech, tak i rodinných domech či komerčních objektech.

Koupelna je místem, kde všichni z nás trávíme každý den mnoho času a stále více lidí, kteří bydlí například v 25 nebo 30 let starých panelákových bytech se již nespokojí s obyčejným původním umakartovým jádrem a koupelnou, ale chtějí mít pěknou koupelnu a záchod jako v novostavbě s novou sanitární keramikou, krásnými moderními obklady a dlažbou, koupelnovým nábytkem, který jim poskytne dostatek místa pro všechny věci, které do koupelny patří a osvětlením, které je bezpečné, ekonomické a přitom skutečně dobře osvětlí Vaši koupelnu či záchod.

Přeměna koupelny a záchodu nebývá příliš složitá a netrvá dlouho, ale výsledek vždy stojí za to, jak se můžete přesvědčit v naší fotogalerii, kde naleznete několik ukázek našich předchozích rekonstrukcí koupelen.

Naše společnost působí především v Brně a okolí, ale rekonstrukce koupelen, stejně jako naše další služby provádíme po celé jižní Moravě.

 

Budeme rádi, pokud se na nás budete kontaktovat s žádostí o zpracování kalkulace i pro Vaši novou koupelnu!


Akce: Otevřít verzi pro tisk

Soubory: