O nás

Koupelny Vídenský spol. s r.o.

Koupelny Vídenský spol. s r.o. - logo společnosti - malé

KOUPELNY VÍDENSKÝ spol. s r.o.

Společnost KOUPELNY VÍDENSKÝ spol. s r.o. je díky více než třem desetiletím zkušeností Vaším spolehlivým partnerem v oblastech, kterými jsou stavba, rekonstrukce, instalace, údržba, revize, statika, příprava, dokumentace a trojrozměrná vizualizace.

Základní filozofií naší společnosti je dialog otevřený přáním zákazníka a práce odvedená kvalitně a včas k jeho naprosté spokojenosti.

K realizaci projektů je Vám k dispozici jak rozsáhlá nabídka řešení na klíč, tak i zázemí pro individuální řešení zohledňující jedinečné estetické a praktické požadavky.

Při naší práci používáme produkty a výrobky kvalitních a prověřených značek od předních českých a evropských výrobců. Všichni naši zaměstnanci a spolupracovníci jsou kvalifikovaní profesionálové, kteří své práci skutečně rozumějí.

Potěší nás, budeme-li Vás moci přesvědčit o našich kvalitách. Prohlédněte si některé naše předchozí realizace v naší fotogalerii Referencí.

Základní cenová nabídka je v našem případě nezávazná a zcela zdarma.

Jsme ke svým zákazníkům naprosto otevření, a již dopředu si můžete prostudovat naši Smlouvu o dílo a naše Všeobecné obchodní podmínky, které s námi zákazníci podepisují.

 

Výhody spolupráce s námi

Přečtěte si několik základních důvodů, proč se Vám vyplatí s námi spolupracovat a jakým úskalím se tak může vyhnout.

Výhody spolupráce:

 Jakým úskalím se tak můžete vyhnout:

Zaujala vás naše práce a rádi byste získali více informací o našich cenách a možnostech?
Neváhejte nás kontaktovat, ať už telefonicky nebo přes kontaktní formulář

Vstoupit do kontaktů