Kuchyně, kuchyňské linky a nábytek na míru

Kuchyně, kuchyňské linky a nábytek na míru

zpět na Přehled služeb

Kuchyně a kuchyňské linky na míru

Zajistíme pro Váš dům či byt kvalitní a krásné kuchyňské linky a kuchyně na míru - od počátečního zaměření, přes grafický návrh až po konečnou montáž včetně veškerých spotřebičů, které k moderní a krásné kuchyni patří.

S výrobou a montáží kuchyní máme bohaté zkušenosti a najdeme pro Vás vždy takové řešení, které bude nejen krásné, ale bude splňovat veškeré požadavky na účelnost a funkčnost. Samozřejmostí jsou pro nás veškeré prvky jako plnovýsuvné zásuvky, dojezdy a zavírání bez nárazů a hluku, rohové skříňky, ve kterých je plně využit každý prostor, kuchyňské ostrůvky se spotřebiči, zásuvky a výsuvy na potraviny, kvalitní a úsporné osvětlení a mnoho dalšího co do moderní kuchyně prostě patří.

Výroba nábytku a kuchyňské linky na míru

Kuchyně je místem, kde trávíte každý den mnoho času. Snažíme se proto kuchyňské linky plánovat tak, aby byly srdcem Vašeho domova, a aby okamžiky, které zde strávíte se svou rodinou byly příjemné.

 

Vyberte si ze stovek odstínů, vzorů a materiálů - nebojte se popustit uzdu Vaší fantazii, jsme zde pro Vás a vytvoříme Vám takovou kuchyň, jakou jste si vždy přáli mít.

 

Pro inspiraci se podívejte na fotografie kuchyní a kuchyňských linek, které jsme vyráběli především pro naše zákazníky z Brna a Jihomoravského kraje.

 

Přestaňte se dívat po nekvalitních a podezřele levných kuchyních, které vydrží sotva pár let každodenního používání. Kvalitní kuchyňská linka na míru nemusí být drahá - ozvěte se nám a společně vymyslíme řešení přesně pro Váš krásný domov i Vaši peněženku!

Výroba nábytku na míru

Vyrábíme na zakázku nábytek, který bude dokonale pasovat pro každý Váš interiér.

Na základě 3D vizualizace v našem software můžeme vždy předem předvést, jak bude daný nábytek pasovat k současnému vybavení a hodit se do Vašeho bytu, domu či kanceláře.

Výroba nábytku na míru

Vyrobíme pro Vás na zakázku:

Na ukázky nábytku na míru se můžete podívat v naší galerii Referencí.

Podívejte se na ostatní služby

Zaujala vás naše práce a rádi byste získali více informací o našich cenách a možnostech?
Neváhejte nás kontaktovat, ať už telefonicky nebo přes kontaktní formulář

Vstoupit do kontaktů