Projektová dokumentace, statika, vizualizace

Projektová dokumentace, statika, vizualizace

zpět na Přehled služeb

Vizualizace

Pro dokonalou představu o výsledné podobě Vašeho projektu je nedílnou součástí podkladů detailní trojrozměrná vizualizace.
Náš profesionální software pro 3D vizualizace umí kromě renderování realistických obrázků také generovat půdorys projektu, kladečský plán a 360° panorama prostoru s volným pohybem. 

Software pro vizualizace Vizualizace (dátový model - náhled - finální render)

Projektová dokumentace, statický posudek

Každé zadání má své řešení. Pakliže si to Váš projekt žádá, vypracujeme projektovou dokumentaci, odpovídající příslušným stavebním normám.
V případě, že dojde ke změně zatížení nebo projekt vyžaduje zásah do nosných konstrukcí, zajistíme odborný statický posudek.
Přípravu projektové dokumentace pro nás zajišťují autorizovaní inženýři a je možné ji u nás zadat i nezávisle na následné realizaci.

Komplexní projektová dokumentace Statický posudek, statické posudky

Vytápění, klimatizace

Vytápění

U rozsáhlejších rekonstrukcí rodinných domů a bytů se často setkáváme s nutností nahrazení zastaralého a neefektivního topného systému systémem novým. Pro správnou funkčnost topné soustavy a následný tepelný komfort je nutné provést množství posouzení a výpočtů. Potřebné dimenze vyhodnocují naši projektanti v oboru Technické zabezpečení budov.

Klimatizace

Tak jako správné fungování vytápění v zimních měsících je pro zachování komfortu v měsících letních důležité chlazení, k čemuž slouží klimatizace kvalitní klimatizační jednotky, které zajišťujeme ve spolupráci s profesionálními montážníky. Pro více informací nás kontaktuje.

Vytápění, topení

Podívejte se na ostatní služby

Zaujala vás naše práce a rádi byste získali více informací o našich cenách a možnostech?
Neváhejte nás kontaktovat, ať už telefonicky nebo přes kontaktní formulář

Vstoupit do kontaktů