Rekonstrukce, renovace koupelny a bytového jádra

Rekonstrukce koupelny a bytového jádra Brno a okolí

zpět na Přehled služeb

Rekonstrukce koupelny a WC

Jednou z nejčastějších činností, kterou naše společnost provádí je rekonstrukce koupelen a to jak v bytech, tak i rodinných domech či komerčních objektech.

Koupelna je místem, kde všichni z nás trávíme každý den mnoho času a stále více lidí, kteří bydlí například v 25 nebo 30 let starých panelákových bytech se již nespokojí s obyčejným původním umakartovým jádrem a koupelnou, ale chtějí mít pěknou koupelnu a záchod jako v novostavbě s novou sanitární keramikou, krásnými moderními obklady a dlažbou, koupelnovým nábytkem, který jim poskytne dostatek místa pro všechny věci, které do koupelny patří a osvětlením, které je bezpečné, ekonomické a přitom skutečně dobře osvětlí Vaši koupelnu či záchod.

Přeměna koupelny a záchodu nebývá příliš složitá a netrvá dlouho, ale výsledek vždy stojí za to, jak se můžete přesvědčit v naší galerii Referencí, kde naleznete několik ukázek našich předchozích rekonstrukcí koupelen.

Naše společnost působí především v Brně a okolí, ale rekonstrukce koupelen, stejně jako naše další Služby provádíme po celé jižní Moravě.

Budeme rádi, pokud nás budete kontaktovat s žádostí o zpracování kalkulace i pro Vaši novou koupelnu!

Rekonstrukce koupelny v rodinném domě

Rekonstrukce bytového jádra

Rekonstrukce bytového jádra v Brně a okolí

Uvažujete o rekonstrukci svého bytového jádra? Pak jste u nás na správném místě!

Naše společnost již více než tři desetiletí zajišťuje rekonstrukce bytových jader, koupelen, záchodů a kuchyní, a to jak v typizovaných, tak individuálních řešeních.

Dokážeme proměnit Vaše staré "panelákové jádro" na krásný a moderní prostor, kde se budete cítit mnohem lépe a budete moci využít moderních technologií a prvků, které v panelákových bytech před desítkami let nebylo možné ani myslitelné mít.

Při rekonstrukci bytového jádra postupujeme následujícím způsobem:

Zastavte se za námi a vymyslíme společně takovou koupelnu, záchod a kuchyni, že Vám budou všichni sousedé závidět. Zařídíme pro Vás kvalitní a krásné obklady a dlažby, vyzdíme příčky, namontujeme a zapojíme sanitární keramiku, stejně jako elektrospotřebiče a rozvody elektřiny, vytvoříme pro Vás krásný koupelnový nábytek, který bude přesně pasovat a to vše v kvalitě, která vydrží desítky let bez chybičky.

Rekonstrukce bytových jader v Jihomoravském kraji

Máte-li zájem o kvalitní a profesionální rekonstrukci či renovaci bytového jádra a nejste přímo z Brna nebo nejbližšího okolí, nebojte se ozvat se nám.

Rádi se s Vámi sejdeme a pomůžeme s rekonstrukcí bytového jádra i Vám!

Mimo jiné provádíme rekonstrukce a renovace bytových jader a výstavbu koupelen na klíč v bytech a rodinných domech v Kuřimi, Tišnově, Veverské Bítýšce, Rosicích, Říčanech u Brna, Zastávce u Brna, Ivančičích, Oslavanech, Moravském Krumlově, Modřicích, Rajhradě, Blučině, Židlochovicích, Hustopečích u Brna, Pohořelicích, Bučovicích, Slavkově u Brna, Vyškově, Adamově, Blansku, Boskovicích, Lysicích, Nedvědici, Mikulově, Hodoníně, Znojmě, Břeclavi, Třebíči, Velké Bíteši, Velkém Meziříčí a samozřejmě i u Vás!

Koupelny Vídenský - mapa JM kraj

Zařízení, vybavení a doplňky

Při realizaci každého projektu, stavby či rekonstrukce pro Vás zajistíme také dodávku veškerého potřebného zařízení a vybavení, jakými jsou například vana, sprchový kout, toaleta, vodovodní baterie, topení aj. vždy od kvalitních a prověřených značek a výrobců.

Aby k sobě vše skvěle pasovalo a ladilo, vybereme a namontujeme Vám také doplňky jakými jsou zrcadla, osvětlení či poličky.

Zařízení, vybavení, doplňky Zařízení, vybavení, doplňky

Renovace bytového jádra - bez bourání

Renovace bytového jádra v Brně a okolí

Potřebujete stávající umakartové bytové jádro zachovat a koupelnu s WC pouze zrenovovat?

V případě dobrého stavu umakartových příček je pro naší firmu snadné provést renovaci bytového jádra tak, že původní umakart nebude vůbec viditelný a koupelna s WC budou vypadat jako po kompletní rekonstrukci s bouráním. Spektrum nabídky stavební chemie je velice široké, proto i funkčnost a trvanlivost není pouze iluzí skrývající se za krásným a bezchybným vzhledem zrenovované koupelny.

Limitující jsou však stávající příčky umakartového jádra a jejich stav - příčky nelze z konstrukčních důvodů nijak nahrazovat nebo s nimi v prostoru posouvat.

Podívejte se na ostatní služby

Zaujala vás naše práce a rádi byste získali více informací o našich cenách a možnostech?
Neváhejte nás kontaktovat, ať už telefonicky nebo přes kontaktní formulář

Vstoupit do kontaktů